ويژگي هاي موزه در معماري بخارست ایده ال

ويژگي هاي موزه در معماري شهرداری بخارست در ژوئن 1921 به وجود آمد و با گذشت زمان به یک نقطه مرجع فرهنگی مهم در بخارست تبدیل شد. در طول سال‌ها، موزه چندین بار مکان خود را تغییر داد، سرانجام یک مکان دائمی به شکل کاخ سوتو پیدا کرد، که در پایان سال 1956 خریداری شد و سه سال بعد به‌عنوان دفتر مرکزی موزه رسما افتتاح شد.

قدمت کاخ سوتو به سال 1833 برمی گردد ويژگي هاي موزه در معماري و یکی از قدیمی ترین اقامتگاه های اشرافی در بخارست است که اساساً برای بیش از 150 سال بدون تغییر باقی مانده است. این بنا در دو طبقه (همکف و طبقه اول) و دارای یک ورودی باشکوه با دو برج در طرفین است.

این ساختمان با تعدادی از محصولات مختلف L&L روشن شده است. برنامه ریزی نور توسط LuceDomotica مدیریت شد. در ورودی، Bright 5.F وسایل روشنایی توکار در فضای باز، با اپتیک 18 درجه، در دو طرف، در پایه ساختمان نصب می شوند.

برج هایی که از طبقه اول بالا می آیند ويژگي هاي موزه در معماري با پروژکتورهای فضای باز، با اپتیک 10 درجه و رنگ LED 3000K، در پایه برج ها، بین پنجره ها روشن می شوند. آنها یک جلوه ویژه "دراماتیک" ایجاد می کنند و به ساختمان ظاهری حتی با عظمت می بخشند.

سایر وسایل فرورفته در فضای باز، Bright 3.G ، محیط موزه را احاطه کرده اند، که در پایه ستون ها، در کنار پنجره ها نصب شده اند. آنها با اپتیک 12 درجه و نور سفید گرم 3000K، ترکیب متمایز ستون‌ها را از آجرهای بیرون زده با بافت خشن که با سطوح صاف و صاف متناوب هستند برجسته می‌کنند.