مکتب دیتا یک سایت عالی معماری برای بهترین برنامه فیزکی

مکتب دیتا یک سایت عالی معماری برای بهترین برنامه فیزکی مقدمه ای بر علم سرامیک اصول علم سرامیک ، سیستم فیزیکوشیمیایی و مکانیسم های اتمی سرامیک را پوشش می دهد. این کتاب در هشت فصل تنظیم شده است و با مطالعه اتم ها و نحوه اتصال آنها به یکدیگر برای تشکی این کتاب مقدمه ای بر تجزیه و تحلیل مهندسی شیمی- که فرآیندها و طرح های مورد استفاده برای تولید ، استفاده و دفع محصولات شیمیایی را مرور می کند- و Mathematica ، یکی از قدرتمندترین ابزارهای نرم افزاری ریاضی موجود برای محاسبات نمادین ، ​​عددی و گرافیکی ، ارائه می دهد. تجزیه و تحلیل و محاسبه به طور همزمان توضیح داده می شود. این کتاب مفاهیم اصلی مهندسی شیمی را شامل می شود ، از حفظ جرم گرفته تا سینتیک شیمیایی. در همان زمان ، متن نحوه استفاده از آخرین نسخه Mathematica ، از مبانی نوشتن چند خط کد از طریق توسعه برنامه های تجزیه و تحلیل کامل را نشان می دهد.

جامدات بلوری آغاز می شود. این مبحث با توصیف هندسی ساختار برخی از بلورهای دارای اهمیت ویژه در سرامیک و برخی از ویژگیهای نظریه کلاسیک مکتب دیتا ابتدایی بلورهای یونی دنبال می شود. فصل زیر اصول رویکردهای ترمودینامیکی و نمودار فاز برای مطالعه تعادل فاز در سرامیک را ارائه می دهد. یک فصل به ریزساختار و تخلخل سرامیک اختصاص داده شده است. سپس بحث به چندین حرکت اتمی در سرامیک های متراکم مانند انتشار ، هسته دهی و رشد دانه منتقل می شود. فصل های پایانی خواص مکانیکی و فرآیندهای متراکم سازی در سرامیک را بررسی می کند. این کتاب برای سرامیکسازان ، دانشمندان ، محققان و دانشجویان مقطع کارشناسی که علاقمند به بهبود مواد سرامیکی برای کاربردهای خاص هستند از ارزش بالایی برخوردار است.

عروق در درجه اول برای دانشجویان پزشکی و فیزیولوژی طراحی شده است.

این متن مقدماتی عمدتاً در شیوه تدریس آموزشی است و سعی می کند نشان دهد که دانش سیستم گردش خون از

مشاهدات تجربی گرفته شده است. این مکتب دیتا کتاب در 15 فصل تنظیم شده است. این فصلها شرح کامل تری از فیزیولوژی عروق را برای انعکاس انفجار تحقیقات ریزعروقی ارائه می دهند و شامل بحث در مورد عملکرد اساسی سیستم قلبی عروقی شامل انتقال مواد مغذی از پلاسما به بافت است. آنها همچنین پیشرفتهای عمده ای را در فیزیولوژی قلب و عروق شامل رویدادهای بیوشیمیایی زیر بنای قانون قلب استارلینگ ، انتقال عصبی غیرآدرنژیک و غیر کولینرژیک ، کشف مواد وازواکتور جدید تولید شده توسط اندوتلیوم و مفاهیم جدید در سازمان کنترل عصبی مرکزی گردش خون. این کتاب برای دانشجویان پزشکی و فیزیولوژی طراحی شده است.

ن کتاب به مطالعه عمیق اصول تکنیک های طیف گسترده و کاربردهای آنها در ارتباطات تلفن همراه می پردازد. این کار با مبانی محکم در ارتباطات دیجیتالی که برای درک صریح فناوری CDMA ضروری است شروع می شود و خواننده را از طریق مبانی و ویژگیهای ارتباطات CDMA سلولی راهنمایی می کند.شرح بسیار واضح و کامل اصول و کاربردهای تکنیک مکتب دیتا معماری های طیف گسترده در ارتباطات تلفن همراه چند کاربره.

مثالها ، تمرینها و جلسات عملی مبتنی بر متلب برای توضیح واضح مفاهیم نظری.

توضیحاتی آسان برای خواندن استانداردهای رابط هوا مورد استفاده در IS-95 A/B ، cdma2000 و 3G WCDMA.

ارائه روشنی از روشهای دسترسی سریع بسته های پیوندی و افزایشی (HSDPA/HSUPA) که در WGMA 3G استفاده می شود.

ویژگی ها عبارتند از:

* شرح بسیار واضح و کامل اصول و کاربردهای تکنیک های طیف گسترده در ارتباطات تلفن همراه چند کاربره.

* مثالها ، تمرینها و جلسات عملی مبتنی بر متلب برای توضیح واضح مفاهیم نظری.

* توضیحی برای خواندن آسان استانداردهای رابط هوا مورد استفاده در IS-95 A/B ، cdma2000 و 3G WCDMA.

* ارائه روشنی از روشهای دسترسی سریع به بسته های پیوندی پایین و بالا (HSDPA/HSUPA) مورد استفاده در 3G WCDMA.

این کتاب مقدمه ای بسیار مناسب برای اصول ارتباطات CDMA برای دانشجویان ارشد کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین محققان و مهندسان صنعت است که به دنبال توسعه تخصص خود هستند.